Menu
Your Cart

MARDİN YÖRESEL KAHVELER

Dağ Çilekli Merini Kahvesi
Yeni En Çok Satanlar Sipariş Üzeri
Dağ Çilekli Merini Kahvesi, Special Kahvemiz.Yumuşak içimli, tatlımsı, yormayan enfess kahve...
55,00₺
Dibek Kahvesi - Special Dibek Kahvesi - Special
Yeni En Çok Satanlar
Special Dibek Kahvesi, Dibek Kahvesine ek olarak katılan 2 Doğal bitkinin eklenmesi ile kendisine has ferah bir tada ulaşır.Yumuşak içimi ile kahve sevmeyenlerin bile rahatlıkla içebildiği bir içecek olarak karşımıza çıkar.İçine konulan bitkiler sayesinde sağlığımıza katkı sağlar.Gramaj Bilgileri;Br..
45,00₺
Dibek Kahvesi - Merini Dibek Kahvesi - Merini
Yeni En Çok Satanlar
Merini Kahvesi, Dibek Kahvesine ek olarak katılan Doğal bitkilerin eklenmesi ile kendisine has bir tada sahiptir.Yumuşak içimi ile kahve sevmeyenlerin bile rahatlıkla içebildiği bir içecek olarak karşımıza çıkar.İçine konulan bitkiler sayesinde sağlığımıza katkı sağlar.Gramaj Bilgileri;Brüt: 250gr N..
45,00₺
Menengiç Kahvesi Menengiç Kahvesi
Yeni En Çok Satanlar
Menengiç kahvesi, Menengiç ağacının meyvelerinden elde edilir.Etkileyici kokusu, aromalı tadı ve yumuşak içimi ile ağızda hoş bir tat bırakır. Odunsu baharatlı tadı ile farklı lezzet deneyimi yaşamak isteyenlerin tercihidir. Halk dilinde Çitlembik, Çedene, Çıtlık isimleri ile de bilinir.Doğal ve kaf..
45,00₺
Dibek Kahvesi - Kakuleli Dibek Kahvesi - Kakuleli
En Çok Satanlar
Kendine özgü yoğun tadı ile son yılların vazgeçilmez kahvesi.Kahve + Doğal bitkilerin harmanı ile oluşan Dibek Kahvesi, yumuşak içimi ile kahve sevmeyenlerin bile rahatlıkla içebildiği bir içecek olarak karşımıza çıkar.İçine konulan bitkiler sayesinde sağlığımıza katkı sağlar.Gramaj Bilgileri;Brüt: ..
42,00₺
Dibek Kahvesi - Damla Sakızlı Dibek Kahvesi - Damla Sakızlı
En Çok Satanlar
Damla Sakızlı Dibek Kahvesi, Dibek Kahvesine ek olarak katılan Doğal Damla Sakızı bitkisinin eklenmesi ile oluşur.Yumuşak içimi ile Damla Sakızının Doğal Aroması ile harmanlanmış, Özellikle Damla Sakızı sevenlerin severek içtiği bir kahve olarak karşımıza çıkar.Gramaj Bilgileri;Brüt: 250gr Net: 200g..
45,00₺
Dibek Kahvesi - 7 Karışımlı Dibek Kahvesi - 7 Karışımlı
En Çok Satanlar
7 Karışımlı Dibek Kahvesi, Kendine özgü yoğun tadı ile son yılların vazgeçilmez kahvesi.Kahve + Doğal bitkilerin harmanı ile oluşan Dibek Kahvesi, yumuşak içimi ile kahve sevmeyenlerin bile rahatlıkla içebildiği bir içecek olarak karşımıza çıkar.İçine konulan bitkiler sayesinde sağlığımıza katkı sağ..
45,00₺
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)