Menu
Your Cart

Türk Kahvesi

Türk Kahvesi - Orta Kavrulmuş Türk Kahvesi - Orta Kavrulmuş
Yeni En Çok Satanlar
Türk Kahvesi, Türkler tarafından keşfedilen; Özel tadı, köpüğü ve kokusu ile kahve hazırlama ve pişirme metodunun adıdır. En eski metotlardan biri olarak Osmanlı’da kendine özgü kimlik oluşturmuş, geleneksel yerini almıştır.Orta Kavrulmuş Türk kahvesi; Ekşi ve Koyu Kahvenin dengesinde, ideal bir tad..
45,00₺
Türk Kahvesi - Damla Sakızlı Türk Kahvesi - Damla Sakızlı
En Çok Satanlar
Damla Sakızlı Türk Kahvesi; Özel harmanlanmış, doğal,  2 Kahve ve 2 Bitki Harmanından oluşan enfes bir kahve.Sindirim sistemine katkı sağlar.Şekersiz tüketilmesi önerilir.Gramaj Bilgileri;Brüt: 250gr Net: 200grBrüt: 500gr Net: 400grBrüt: 900gr Net: 800gr..
50,00₺
Türk Kahvesi - Çifte Kavrulmuş Türk Kahvesi - Çifte Kavrulmuş
En Çok Satanlar
Türk Kahvesi, Türkler tarafından keşfedilen; Özel tadı, köpüğü ve kokusu ile kahve hazırlama ve pişirme metodunun adıdır. En eski metotlardan biri olarak Osmanlı’da kendine özgü kimlik oluşturmuş, geleneksel yerini almıştır.Çifte Kavrulmuş Türk kahvesi; Koyu, yoğun kahve tadı ile karşımıza çıkar.Koy..
45,00₺
Türk Kahvesi - Tek Kavrulmuş Türk Kahvesi - Tek Kavrulmuş
En Çok Satanlar
Türk Kahvesi, Türkler tarafından keşfedilen; Özel tadı, köpüğü ve kokusu ile kahve hazırlama ve pişirme metodunun adıdır. En eski metotlardan biri olarak Osmanlı’da kendine özgü kimlik oluşturmuş, geleneksel yerini almıştır.Tek Kavrulmuş Türk kahvesi; açık, kadifemsi tadı ile karşımıza çıkar. Açık k..
45,00₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)