Menu
Your Cart

Tarihi Mardin Kahvecisi

Dibek Kahvesi - Special Dibek Kahvesi - Special
Yeni En Çok Satanlar
Special Dibek Kahvesi, Dibek Kahvesine ek olarak katılan 2 Doğal bitkinin eklenmesi ile kendisine has ferah bir tada ulaşır.Yumuşak içimi ile kahve sevmeyenlerin bile rahatlıkla içebildiği bir içecek olarak karşımıza çıkar.İçine konulan bitkiler sayesinde sağlığımıza katkı sağlar.Gramaj Bilgileri;Br..
45,00₺
Dibek Kahvesi - Merini Dibek Kahvesi - Merini
Yeni En Çok Satanlar
Merini Kahvesi, Dibek Kahvesine ek olarak katılan Doğal bitkilerin eklenmesi ile kendisine has bir tada sahiptir.Yumuşak içimi ile kahve sevmeyenlerin bile rahatlıkla içebildiği bir içecek olarak karşımıza çıkar.İçine konulan bitkiler sayesinde sağlığımıza katkı sağlar.Gramaj Bilgileri;Brüt: 250gr N..
45,00₺
Türk Kahvesi - Orta Kavrulmuş Türk Kahvesi - Orta Kavrulmuş
Yeni En Çok Satanlar
Türk Kahvesi, Türkler tarafından keşfedilen; Özel tadı, köpüğü ve kokusu ile kahve hazırlama ve pişirme metodunun adıdır. En eski metotlardan biri olarak Osmanlı’da kendine özgü kimlik oluşturmuş, geleneksel yerini almıştır.Orta Kavrulmuş Türk kahvesi; Ekşi ve Koyu Kahvenin dengesinde, ideal bir tad..
45,00₺
Menengiç Kahvesi Menengiç Kahvesi
Yeni En Çok Satanlar
Menengiç kahvesi, Menengiç ağacının meyvelerinden elde edilir.Etkileyici kokusu, aromalı tadı ve yumuşak içimi ile ağızda hoş bir tat bırakır. Odunsu baharatlı tadı ile farklı lezzet deneyimi yaşamak isteyenlerin tercihidir. Halk dilinde Çitlembik, Çedene, Çıtlık isimleri ile de bilinir.Doğal ve kaf..
45,00₺
Dibek Kahvesi - Kakuleli Dibek Kahvesi - Kakuleli
En Çok Satanlar
Kendine özgü yoğun tadı ile son yılların vazgeçilmez kahvesi.Kahve + Doğal bitkilerin harmanı ile oluşan Dibek Kahvesi, yumuşak içimi ile kahve sevmeyenlerin bile rahatlıkla içebildiği bir içecek olarak karşımıza çıkar.İçine konulan bitkiler sayesinde sağlığımıza katkı sağlar.Gramaj Bilgileri;Brüt: ..
42,00₺
Dibek Kahvesi - Damla Sakızlı Dibek Kahvesi - Damla Sakızlı
En Çok Satanlar
Damla Sakızlı Dibek Kahvesi, Dibek Kahvesine ek olarak katılan Doğal Damla Sakızı bitkisinin eklenmesi ile oluşur.Yumuşak içimi ile Damla Sakızının Doğal Aroması ile harmanlanmış, Özellikle Damla Sakızı sevenlerin severek içtiği bir kahve olarak karşımıza çıkar.Gramaj Bilgileri;Brüt: 250gr Net: 200g..
45,00₺
Bonibon Şeker
En Çok Satanlar
Bonibon Şeker, Bol çikolatalı, kahvenize eşlik edecek harika lezzet.Net: 400gr..
55,00₺
Çakıltaşı
En Çok Satanlar
Mutluluk şekerleri, bol çikolatalı, kahve yanında ikramlık Çakıl Taşı.Net: 400gr..
55,00₺
Ürünümüz bilinenin aksine bir süt tozu değil, kahve kremasıdır.A kalite ürünümüzü kullanarak kahvelerinizi daha da lezzetli ve yumuşak içimli hale getirir...
27,00₺
Badem Şekeri
En Çok Satanlar
Gramaj Bilgileri;Brüt: 250gr Net: 200grBrüt: 500gr Net: 400gr..
35,00₺
Cappucino
En Çok Satanlar
Bol köpüklü sütlü kahve.Net: 300gr..
12,50₺
2'si 1 Arada
En Çok Satanlar
2'si 1 Arada, Hazır karışım kahve, mükemmel karışımı ile eşsiz bir lezzet sunar. Pratik kullanımı ile tercih edilir.Net: 300gr..
16,50₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)